Zajmujemy się również pogwarancyjną naprawą monitorów LCD / LED znanych marek takich jak:

  • DELL, LG, Samsung, NEC, Acer, iiyama i inne.

Uszkodzony sprzęt prosimy dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy.

Potwierdzenie przekazania sprzętu do naprawy

Na każdy dostarczony do nas sprzęt wystawiamy protokół zlecenia serwisowego, na którym wyszczególnione są informacje pobieranego sprzętu do naprawy (numer seryjny, stan techniczny, załączone wyposażenie, itd.) dodatkowo każdy dokument zostaje podpisany i opatrzony pieczątką firmową.

Diagnostyka i wycena naprawy

Po otrzymaniu sprzętu do naprawy przeprowadzamy diagnostykę i szacujemy dokładny koszt naprawy usterki, informujemy o tym Państwa telefonicznie i czekamy na akceptację bądź rezygnację z wykonania usługi. Po akceptacji i naprawie usterki sprzęt jest czyszczony i szykowany do odbioru. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Naprawa polega na:

  • wykonaniu konserwacji,
  • przedstawieniu ekspertyzy,
  • po określeniu kosztów i ich akceptacji przez klienta, dokonanie naprawy w określonym terminie,
  • przedstawieniu przyczyn uszkodzenia oraz ewentualnych uwag odnośnie dalszej eksploatacji urządzenia.

Doskonale wiemy, że nic nie jest w stanie tak bardzo zirytować, jak uszkodzony monitor, który skutecznie uniemożliwia nam prace na komputerze. Serwis monitorów oraz wszelkiego sprzętu komputerowego, który prowadzimy, pomoże Państwu w szybki sposób pozbyć się tego problemu. Naprawa monitorów, której każdego dnia podejmują się nasi fachowcy, w Łodzi nie ma sobie równych pod względem jakości oraz rzetelności. Pogwarancyjny serwis monitorów będący jedną z flagowych usług świadczonych przez nasza firmę to ponadto gwarancja jakości wykonanego zlecenia – wszystko poparte odpowiednią dokumentacją serwisową.

Naprawa monitorów, której się podejmujemy często przynosi nam sytuacje, w których jedynie drobny szczegół winny jest całemu zamieszaniu. Dzięki szybkiej diagnozie, jesteśmy często w stanie przeprowadzić nasz serwis monitorów na miejscu, w domu klienta, co znacznie skraca czas realizacji zlecenia.

W każdym przypadku za priorytet naszej pracy stawiamy sobie fachowo wykonaną usługę oraz poinformowanie klienta o warunkach eksploatacji, by zlikwidowany problem nie powtórzył się w przyszłości. Bez obrazu komputer nie może sprawnie funkcjonować – naprawa monitorów jest więc newralgicznie ważna w tej sprawie. Warto zaufać specjalistom.

Warto zaufać nam!