Zajmujemy się również pogwarancyjną naprawą monitorów LCD / LED znanych marek takich jak:

  • DELL, LG, Samsung, NEC, Acer, iiyama i inne.

Czas realizacji naprawy

Podejmujemy się naprawy zepsutych podzespołów poprzez wymianę uszkodzonego elementu co znacznie zmniejsza koszt naprawy. Do swojej pracy podchodzimy zawsze rzetelnie i profesjonalnie. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać do 3 dni roboczych i na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy gwarancji.

Dostawa i odbiór

Uszkodzony sprzęt prosimy dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy. Istnieje również możliwość odbioru sprzętu od Państwa lub naprawy na miejscu o ile będzie to możliwe. Koszt dojazdu do klienta na terenie Łodzi i okolic wynosi 30 zł.

Potwierdzenie przekazania sprzętu do naprawy

Na każdy dostarczony do nas sprzęt wystawiamy protokół zlecenia serwisowego, na którym wyszczególnione są informacje pobieranego sprzętu do naprawy (numer seryjny, stan techniczny, załączone wyposażenie, itd.) dodatkowo każdy dokument zostaje podpisany i opatrzony pieczątką firmową.

Diagnostyka i wycena naprawy

Po otrzymaniu sprzętu do naprawy przeprowadzamy diagnostykę i szacujemy dokładny koszt naprawy usterki, informujemy o tym Państwa telefonicznie i czekamy na akceptację bądź rezygnację z wykonania usługi. Po akceptacji i naprawie usterki sprzęt jest czyszczony i szykowany do odbioru. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Naprawa polega na:

  • wykonaniu konserwacji,
  • przedstawieniu ekspertyzy,
  • po określeniu kosztów i ich akceptacji przez klienta, dokonanie naprawy w określonym terminie,
  • przedstawieniu przyczyn uszkodzenia oraz ewentualnych uwag odnośnie dalszej eksploatacji urządzenia.